Filter produktov
Cena
viac... menej
Farba svetla
viac... menej
Povrchová úprava
viac... menej
Teleso svietidla
viac... menej
Difúzor
viac... menej
Stupeň ochrany
viac... menej
Pracovné napätie
viac... menej
Spôsob montáže
viac... menej
Senzor pohybu
viac... menej


Svietidlá SKOFF RUEDA

SKOFF Rueda - Kvalitné LED svietidlá

SKOFF RUEDA, architektonické LED svietidlá, ktoré sa vďaka svojim malým rozmerom skvele osvedčí na chodbách, schodoch, pod-stupniciach, nábytkových výkladoch alebo pre efektnú svetelnú dekoráciu stien. Rôzny stupeň krytia svietidlá, ktoré sú na výber - IP20/IP66 poskytujú väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj v exteriéry. LED svietidlá SKOFF RUEDA sú dostupné v týchto farebných prevedeniach: hliník (G), nerez (K), čierna matná (D), biela matná (C) a vo troch farbách vyžarovaného svetla: studená biela (W – 6000/6500 K), teplá biela (WW – 3800/4250 K), modrá (B)!

Podkategórie

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF DUO RUEDA - Kvalitné LED svietidlá

  DUO RUEDA je architektonické LED svietidlo, ktoré je skvelým doplnením klasických svietidiel SKOFF RUEDA. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí k osvetlenie chodieb, schodísk alebo k efektnému vyzdobenie svetlom stien, a to vďaka emisii svetla do dvoch opačných smerov (hore/dole). Diferencovaný stupeň krytia svietidlá na vybranú IP20/IP66 poskytuje väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelé hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF DUO RUEDA - Kvalitné LED svietidlá

  Nástenné svietidlo DUO RUEDA je architektonické LED svietidlo, ktoré je skvelým doplnením klasických svietidiel SKOFF RUEDA. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí na osvetlenie chodieb, schodísk alebo k efektnému vyzdobenie svetlom stien, a to vďaka emisii svetla do dvoch opačných smerov (hore a dole). Diferencovaný stupeň krytia svietidlá na výber IP20/IP66 poskytuje väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla DUO RUEDA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF RUEDA MINI - Kvalitné LED svietidlá

  RUEDA MINI je menšia verzia architektonického svietidla LED - SKOFF RUEDA. Vďaka malým rozmerom, subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov, všade tam, kde je štandardné svietidlo RUEDA príliš veľké. Diferencovaný stupeň krytia svietidlá na výber IP20/IP66 poskytujú väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF RUEDA STICK - Kvalitné LED svietidlá

  RUEDA STICK je architektonické LED svietidlo. Vďaka malým rozmerom, subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov, alebo pre efektnú svetelnú dekoráciu stien. Diferencovaný stupeň krytia svietidla na vybranú IP20/IP66 poskytuje väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla RUEDA STICK je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF RUEDA - Kvalitné LED svietidlá

  RUEDA je architektonické LED svietidlo, ktoré sa vďaka svojim malým rozmerom skvele osvedčí na chodbách, schodoch, pod-stupniciach, nábytkových výkladoch alebo pre efektnú svetelnú dekoráciu stien. Diferencovaný stupeň krytia svietidlá, ktoré sú na výber IP20/IP66 poskytujú väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SKOFF RUEDA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF RUEDA SHORT - Kvalitné LED svietidlá

  RUEDA SHORT je architektonické LED svietidlo, ktoré sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo k svetelnému zdôrazneniu architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla RUEDA SHORT je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF RUEDA SHORT STICK - Kvalitné LED svietidlá

  RUEDA SHORT STICK je architektonické LED svietidlo, ktoré sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo k svetelnému zdôrazneniu architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF RUEDA MINI SHORT - Kvalitné LED svietidlá

  RUEDA MINI SHORT je menšia verzia architektonického LED svietidlá RUEDA SHORT, ktorá sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo k svetelnému zdôraznenie architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla RUEDA MINI SHORT IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SKOFF RUEDA MINI SHORT je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF RUEDA MINI SHORT STICK - Kvalitné LED svietidlá

  RUEDA MINI SHORT STICK je menšia verzia architektonického LED svietidlá RUEDA STICK SHORT, ktorá sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo na svetelné zdôraznenie architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SKOFF RUEDA MINI SHORT STICK je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF DUO RUEDA SHORT - Kvalitné LED svietidlá

  DUO RUEDA SHORT je architektonické LED svietidlo, ktoré sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom a je skvelým doplnením klasických svietidiel SKOFF RUEDA SHORT. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí k osvetlenie chodieb, schodísk alebo k efektnému vyzdobenie svetlom stien, a to vďaka emisii svetla do dvoch opačných smerov (hore a dole). Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF RUEDA MINI STICK - Kvalitné LED svietidlá

  RUEDA MINI STICK je menšia verzia architektonického LED svietidlá RUEDA STICK, ktorá sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo na svetelné zdôraznenie architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SKOFF RUEDA MINI STICK je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 236 položiek

Zobraziť 1 - 12 z 236 položiek