Filter produktov
Cena
viac... menej
Farba svetla
viac... menej
Povrchová úprava
viac... menej
Teleso svietidla
viac... menej
Difúzor
viac... menej
Stupeň ochrany
viac... menej
Pracovné napätie
viac... menej
Spôsob montáže
viac... menej
Senzor pohybu
viac... menej


Svietidlá SKOFF SALSA

SKOFF Salsa - Kvalitné LED svietidlá

SKOFF SALSA sú architektonické LED svietidlá, ktoré vďaka svojim malým rozmerom a modernému dizajnu sa skvele osvedčia na osvetlenie schodov, pod-stupníc, nábytkových podstavcov, chodieb a podobne. Kryt svietidla SKOFF SALSA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty, prvky optického vlákna. LED SKOFF SALSA je dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach: mosadz matný (M) a vo troch farbách svietenia: teplá biela (WW - 3800/4250 K)

Podkategórie

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF Salsa - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA je architektonické LED svietidlo, ktoré sa vďaka svojim malým rozmerom skvele osvedčí na chodbách, schodoch, pod stupniciach, nábytkových výkladoch alebo pre efektnú svetelnú dekoráciu stien. Diferencovaný stupeň krytia svietidlá, ktoré sú na výber IP20/IP66 poskytujú väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SKOFF SALSA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF Salsa stick - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA STICK je architektonické LED svietidlo. Vďaka malým rozmerom, subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov, alebo pre efektnú svetelnú dekoráciu stien. Diferencovaný stupeň krytia svietidlá na vybranú IP20/IP66 poskytuje väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SALSA STICK je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF SALSA MINI - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA MINI je menšia verzia architektonického svietidla LED - Salsa. Vďaka malým rozmerom, subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov, všade tam, kde je štandardné svietidlo SALSA príliš veľké. Diferencovaný stupeň krytia svietidla SALSA MINI na výber IP20/IP66 poskytujú väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF SALSA MINI STICK - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA MINI STICK je menšia verzia architektonického svietidlá LED – SALSA STICK. Vďaka malým rozmerom, subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí k osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov, všade tam, kde je štandardná svietidlo SALSA STICK príliš veľké. Diferencovaný stupeň krytia svietidlá na vybranú IP20/IP66 poskytuje väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SALSA MINI STICK je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF SALSA MAX - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA MAX je architektonické LED svietidlo. Vďaka zvýšenému výkonu a veľkosti v porovnaní s tradičným svietidlom SALSA, spojenými so subtílnym a moderným dizajnom sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, ríms, či osvetlenie architektúry budovy zvonku. Diferencovaný stupeň krytia svietidla SALSA MAX na vybranú IP20/IP66 poskytuje väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF SALSA DUO SALSA - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA DUO SALSA je architektonické LED svietidlo, ktoré je skvelým doplnením klasických svietidiel Salsa. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu sa skvele osvedčí k osvetlenie chodieb, schodísk alebo k efektnému vyzdobenie svetlom stien, a to vďaka emisii svetla do dvoch opačných smerov (hore a dole). Diferencovaný stupeň krytia svietidla na vybranú IP20/IP66 poskytuje väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SALSA DUO SALSA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelé hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF SALSA SHORT - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA SHORT je architektonické LED svietidlo, ktoré sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo k svetelnému zdôrazneniu architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF SALSA SHORT STICK - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA SHORT STICK je architektonické LED svietidlo, ktoré sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo k svetelnému zdôrazneniu architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SKOFF SALSA SHORT STICK je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF SALSA MINI SHORT - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA MINI SHORT je menšia verzia architektonického LED svietidla SALSA SHORT, ktorá sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo k svetelnému zdôraznenie architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SKOFF SALSA MINI SHORT je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF SALSA MINI SHORT STICK - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA MINI SHORT STICK je menšia verzia architektonického LED svietidla SALSA STICK SHORT, ktorá sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka subtílnemu a modernému dizajnu spojenému s efektom svetelnej opony sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, podstupníc, nábytkových výkladov alebo na svetelné zdôraznenie architektonických detailov. Vysoký stupeň krytia svietidla IP66 poskytuje možnosť použitia svietidlá ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla SKOFF SALSA MINI SHORT STICK je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Prisadené svietidlá...

  Prisadené svietidlá SKOFF SALSA MAX SHORT - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA MAX SHORT je architektonické LED svietidlo, ktoré sa vyznačuje schovaným svetelným zdrojom. Vďaka zvýšenému výkonu a veľkosti v porovnaní s tradičným svietidlom SKOFF SALSA SHORT, spojenými s efektom svetelnej opony, sa toto svietidlo ideálne hodí na osvetlenie chodieb, schodov, ríms, či na osvetlenie architektúry budovy zvonku. Vysoký stupeň krytia svietidla SKOFF SALSA MAX SHORT IP66 poskytuje možnosť použitia svietidla ako v interiéri, tak aj vonku. Kryt svietidla je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka a umelej hmoty (prvky optického vlákna).

 • Vstavané svietidlá...

  Vstavané svietidlá SKOFF SALSA DUO SHORT - Kvalitné LED svietidlá

  SALSA DUO SHORT je architektonický diód LED, ktorý sa vyznačuje skrytým zdrojom svetla, je dokonalým doplnkom k klasickým svietidlám SALSA SHORT. Jemný a moderný dizajn je ideálnym riešením pre osvetlenie chodieb, schodísk alebo zdobenie steny vďaka emisii záclonového svetla v dvoch protiľahlých smeroch (hore a dole). Vysoký stupeň ochrany krytu IP66 umožňuje používať svietidlá vnútri aj mimo zariadenia. Kryt svietidla SKOFF SALSA DUO SHORT je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov: hliník alebo nehrdzavejúca oceľ (INOX) a plast (prvok z optických vlákien).

na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 26 položiek

Zobraziť 1 - 12 z 26 položiek