Dostupné platby

Dostupné platby

Dostupné platby za objednaný tovar a služby v tomto internetovom obchode:

  • STRIPE PLATBY
  • BANKOVÝ PREVOD
  • PLATBA NA DOBIERKU

STRIPE

Stripe je jednoduchý spôsob, ako prijímať platby online. Stripe nemá žiadne poplatky za nastavenie, žiadne mesačné poplatky a žiadne skryté náklady. Státisíce firiem - od startupov až po spoločnosti z rebríčka Fortune 500 - sa spoliehajú na softvérové ​​nástroje Stripe, aby mohli bezpečne prijímať platby a expandovať do celého sveta.

Stripe je k dispozícii podnikom vo viac ako 40 krajinách. So službou Stripe môžete prijímať všetky hlavné debetné a kreditné karty od zákazníkov v každej krajine vo viac ako 135 menách, ako aj Apple Pay, Google Pay a ďalšie miestne spôsoby platby , ako sú Alipay, iDeal alebo SEPA Direct Debit.


BANKOVÝ PREVOD

  • Prima banka Slovensko
  • IBAN: SK1156000000005640446003
  • SWIFT: KOMASK2X

Potrebujete poznať presnú sumu a variabilný symbol. Variabilný symbol je číslo Vašej objednávky, ktoré získate v poslednom kroku nákupu, ktorý sa volá “Odoslanie objednávky”. Dokončenie objednávky zároveň znamená, že Vám automaticky odosielame potvrdzujúci e-mail s prehľadným zhrnutím Vašej objednávky a všetkými potrebnými údajmi.


PLATBA NA DOBIERKU

Pri nákupe v našom e-shope, môžete tovar uhradiť v hotovosti až pri jeho doručení. Zaplatíte priamo kuriérovi, ktorý vám prinesie tovar. Je vhodné mať pri sebe v hotovosti čo najpresnejšiu sumu, aby nevznikli problémy s výdavkom. Platba na dobierku je obľúbený spôsob platby, ktorý v niektorých prípadoch urýchli doručenie vašej objednávky, pretože nemusíte čakať na spracovanie vašej platby v banke. Pred samotným doručením vám kuriér UPS zavolá, aby sa uistil, či vám môže odovzdať tovar. V prípade, že vás kuriér z nejakého dôvodu nezastihne, tovar vám doručí nasledujúci pracovný deň.