Skoff RUEDA

Svietidlá RUEDA

Kvalitné svietidlá RUEDA, vďaka svojim malým rozmerom skvele osvedčí na chodbách, schodoch, pod-stupniciach, nábytkových výkladoch alebo pre efektnú svetelnú dekoráciu stien. Rôzny stupeň krytia svietidlá, ktoré sú na výber - IP20/IP66 poskytujú väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj v exteriéry. LED svietidlá SKOFF RUEDA sú dostupné v týchto farebných prevedeniach: hliník (G), nerez (K), čierna matná (D), biela matná (C) a v týchto farbách vyžarovaného svetla: studená biela (W – 6000/6500K), neutrálna biela (NW – 4000K), teplá biela (WW – 3000K), modrá (B)!

Svietidlá SALSA

Svietidlá SALSA

Svietidlá SALSA, vďaka svojim malým rozmerom a modernému dizajnu sa skvele osvedčia na osvetlenie schodov, pod-stupníc, nábytkových podstavcov, chodieb a podobne. Kryt svietidla SKOFF SALSA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty, prvky optického vlákna. LED SKOFF SALSA je dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach: mosadz matný (M) a v týchto farbách vyžarovaného svetla: neutrálna biela (NW – 4000K), teplá biela (WW – 3000K)!

Svietidlá TANGO

Svietidlá TANGO

Svietidlá TANGO, vďaka svojim malým rozmerom skvele osvedčia na chodbách, schodoch, pod-stupniciach, nábytkových výkladoch alebo pre efektnú svetelnú dekoráciu stien. Rôzny stupeň krytia svietidla SKOFF TANGO, ktoré sú na výber - IP20/IP66 poskytujú väčší rozsah možností použitia svietidla, a to ako v interiéri, tak aj v exteriéry. LED svietidlá SKOFF TANGO sú dostupné v týchto farebných prevedeniach: hliník (G), nerez (K), čierna matná (D), biela matná (C) a v týchto farbách vyžarovaného svetla: studená biela (W – 6000/6500K), neutrálna biela (NW – 4000K), teplá biela (WW – 3000K), modrá (B)!

SKOFF MUSIC LINE

Jedinečná séria LED svietidiel, určených pre montáž do interiéru aj exteriéru. Kolekcia kombinuje elegantný dizajn s drahými materiálmi a špičkovú technológiu LED. Kvalitné dielenské spracovanie, rôzne možnosti pre povrchové úpravu, montáž ako prisadené, či vstavané LED svietidlá. Hľadáte to správne osvetlenie pre Váš dom záhradu či projekt? Vyskúšajte LED svietidlá SKOFF – MUSIC LINE a MUSIC LINE SENZOR.

Aktuálne katalógy