Filter produktov
Cena
viac... menej
Farba svetla
viac... menej
Povrchová úprava
viac... menej
Teleso svietidla
viac... menej
Difúzor
viac... menej
Stupeň ochrany
viac... menej
Pracovné napätie
viac... menej
Spôsob montáže
viac... menej
Senzor pohybu
viac... menej


Svietidlá SKOFF SALSA

Luxusné LED svietidlá SKOFF SALSA sú architektonické LED svietidlá, ktoré vďaka svojim malým rozmerom a modernému dizajnu sa skvele osvedčia na osvetlenie schodov, pod-stupníc, nábytkových podstavcov, chodieb a podobne. Kryt svietidla SKOFF SALSA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty, prvky optického vlákna. LED SKOFF SALSA je dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach: mosadz matný (M) a v týchto farbách vyžarovaného svetla: neutrálna biela (NW – 4000K), teplá biela (WW – 3000K)!

Podkategórie

  • Vstavané svietidlá SALSA
    Luxusné vstavané LED svietidlá SKOFF SALSA sú architektonické LED svietidlá, ktoré vďaka svojim malým rozmerom a modernému dizajnu sa skvele osvedčia na osvetlenie schodov, pod-stupníc, nábytkových podstavcov, chodieb a podobne. Kryt svietidla SKOFF SALSA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty, prvky optického vlákna. LED SKOFF SALSA je dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach: mosadz matný (M) a v týchto farbách vyžarovaného svetla: neutrálna biela (NW – 4000K), teplá biela (WW – 3000K)!
  • Prisadené svietidlá SALSA
    Luxusné prisadené LED svietidlá SKOFF SALSA sú architektonické LED svietidlá, ktoré vďaka svojim malým rozmerom a modernému dizajnu sa skvele osvedčia na osvetlenie schodov, pod-stupníc, nábytkových podstavcov, chodieb a podobne. Kryt svietidla SKOFF SALSA je vyrobený z kvalitných materiálov: hliníka alebo ušľachtilej ocele (INOX) a umelej hmoty, prvky optického vlákna. LED SKOFF SALSA je dostupné v niekoľkých farebných prevedeniach: mosadz matný (M) a v týchto farbách vyžarovaného svetla: neutrálna biela (NW – 4000K), teplá biela (WW – 3000K)!
na stranu
Zobraziť 1 - 12 z 48 položiek

Zobraziť 1 - 12 z 48 položiek